Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia, to okazja do organizowania akcji uświadamiających, że warto chronić środowisko natury.

A jak my możemy przyłączyć się do obchodów tego święta? Możemy posprzątać pokój albo wybrać się z przyjaciółmi do parku wyzbierać leżące tam śmieci…..albo wziąć udział w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Ziemia to nasz skarb”, organizowanym przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Daleszycach.

 Z powodu pandemii koronawirusa musimy przenieść się do świata wirtualnego.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu gminy Daleszyce do udziału w konkursie plastycznym pt. „ Ziemia to nasz skarb”. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 kwietnia 2021 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie:

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Daleszycach.
2. Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Daleszyce
3.Wysłane na adres e-mailowy Biblioteki  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zdjęcie pracy konkursowej będzie zamieszczone na portalu społecznościowym FB biblioteki w dniu 26 kwietnia 2021 r.

Cele konkursu:

- propagowanie wiedzy przyrodniczej, włączenie się w obchody Dnia Ziemi
- kształtowanie postaw proekologicznych
- uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody
- kształtowanie wyobraźni plastycznej, rozwijanie umiejętności manualnych

Kryteria oceny:

- oryginalność, pomysłowość
- estetyka wykonanej pracy
- zastosowana technika

4. Zwycięzcy konkursu przy odbiorze nagród zobowiązani będą do podpisania zgody RODO na publikację wizerunku

5. Prace należy wysłać na adres e-mailowy Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Daleszycach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 15 do 23 kwietnia 2021 r.

6. O zwycięstwie zdecyduje największa liczba polubień pod zdjęciem pracy konkursowej. Prace zamieszczone będą przez Bibliotekę na oficjalnym profilu FB.

Obserwujcie i lajkujcie od 26 do 28 kwietnia br.

7. Laureaci konkursu o wynikach zostaną powiadomieni telefonicznie lub pisemnie, a wynki zostaną opublikowane na profilu FB Biblioteki oraz stronie internetowej : www.daleszyce.naszabiblioteka.com

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 kwietna 2021 r.

Regulamin RODO:

https://drive.google.com/file/d/1-KYQJEwh-ns4s-7sQzLV7DPHkxNOGl-N/view?usp=sharing