Zarząd Klubu Spartakus Daleszyce wraz z zawodnikami pierwszej drużyny, zawodnikami Akademii, działaczami i partnerami postanowili wesprzeć potrzebujące rodziny mieszkające w gminie Daleszyce. 

Zaangażowanie wszystkich osób związanych z daleszyckim klubem przeszło najśmielsze oczekiwania działaczy Spartakusa. Paczki z żywnością, środkami czystości, pościelą, kołdrami, poduszkami, zabawkami zostały przewiezione w sobotę przez członków zarządu oraz trenerów do potrzebujących rodzin.

- W tym roku chcieliśmy pomóc dwóm najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej gminy. Zawodnicy Akademii wraz z rodzicami przynosili mnóstwo artykułów spożywczych, chemii kosmetycznej itp. Zarząd, trenerzy, pierwsza drużyna, działacze oraz partnerzy zajęli się kompletowaniem paczek, uzupełnianiem ich w różne artykuły, zakupami oraz pakowaniem.  Dzięki naszym wspólnym działaniom produktów i rzeczy było tak wiele, że obdarowaliśmy aż sześć rodzin z naszej gminy! Nie zostaje mi nic innego, jak podziękować członkom zarządu, zawodnikom z pierwszej drużyny, dzieciom z Akademii, rodzicom zawodnikom, działaczom, burmistrzowi Dariuszowi Meresińskiemu, staroście Tomaszowi Plebanowi i wszystkim tym, dzięki którym sześć rodzin będzie mogło w pełni cieszyć się nadchodzącymi świętami - podsumował Prezes Andrzej Hernik

Marlena Kasprzyk, Spartakus Daleszyce